Prezent na walentynki – a jak to wygląda w świecie sportu?

Prezent na walentynki – a jak to wygląda w świecie sportu?

Pomimo tego, że profesjonalni i najlepsi na światowym poziomie sportowcy zarabiają kwoty liczone w milionach dolarów, jak nie więcej – to nadal w głębi są zwykłymi ludźmi, którzy tak jak my potrzebują miłości od drugiej osoby. Można to najprościej zauważyć po tym, że tak samo jak osoby mniej zamożne – spędzają różne Święta, na przykład takie jak dzień zakochanych. Razem ze swoją drugą połówką wręczają sobie prezent na walentynki, nie zawsze jakiś drogi, tylko taki który pokazuje gest miłości.

Czekoladki walentynkowe u sportowców

Czekoladki są tanim, i zarazem bardzo efektownym prezentem, nawet w sferze osób bardzo bogatych i zamożnych. Nawet najbogatsi sportowcy swoim drugim połówkom jako prezent na walentynki kupują zwykłe czekoladki belgijskie, z dedykacją z głębi serca oraz przepięknym opakowaniem. Żeby taki prezent komuś podarować trzeba naprawdę się napracować – musimy przygotować własną grafikę na opakowanie, wymyślić ładną i indywidualną dedykację oraz następnie wszystko zamówić. Sportowcy nie posiadają żadnych nadprzyrodzonych umiejętności – tak samo jak my, muszą długo myśleć nad tym, co będzie najlepszym prezentem podczas tego specjalnego dnia. Większość z nich wie, że prezent nie musi być drogi – wystarczy jedynie, że jest on spersonalizowany i pokazuje gest miłości – tak jak wspomniałem w pierwszym punkcie.

Niektórzy też kupują droższy prezent na walentynki…

Wielu z nas zapewne marzyło o drogim zegarku, czy nowej złotej biżuterii wysadzanej diamentami. Dla przeciętnego człowieka takie rzeczy są niedostępne – ze względu na ogromną cenę i małą dostępność. Osoby bogate, czyli niektórzy sportowcy na kupno takich rzeczy mogą sobie pozwolić – i jako prezent na dzień zakochanych, swojej drugiej połówce prezentują coś droższego – czyli na przykład nowy zegarek Rolex z grawerem, czy droga bransoletka wykonana z białego złota. Na takie coś stać tylko najbogatszych – i takie prezenty też stanowią gest miłości. Pokazują, że poświęcamy wszystko, w tym pieniądze i czas żeby kupić naszej drugiej połówce idealny prezent na walentynki. Można się kłócić, że niektórzy „nowobogaccy” wchodzą do jubilera, biorą najdroższą rzecz, wychodzą i dają ją w prezencie od niechcenia – ale na sto procent jest to zdecydowana mniejszość osób. W końcu ludzie nie są bogaci dlatego, że wydają pieniądze na byle co – są bogaci dlatego, że coś potrafią. Większość sportowców, zanim kupi taki drogi prezent dla swojej miłości przemyśli tą sprawę bardzo dużo razy, poczyta opinie na internecie i zastanowi się nad innymi pomysłami.

2 thoughts on “Prezent na walentynki – a jak to wygląda w świecie sportu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *