Projektowanie stron www – jak to wygląda w przypadku zespołów piłkarskich?

Projektowanie stron www – jak to wygląda w przypadku zespołów piłkarskich?

Strona internetowa w dzisiejszych czasach jest wizytówką naszej firmy, oraz często też daje odbiorcom naszej treści nieformalną formę kontaktu z nami – na przykład poprzez komentarze pod artykułami. Nie inaczej jest w przypadku stron internetowych popularnych zespołów piłkarskich. Są one często zaprojektowanie tak, żeby umożliwiały kibicom komentowanie różnych rzeczy, informowały o różnych wydarzeniach w klubie a także dawały znać kiedy, gdzie i przeciwko komu jest następny mecz tego klubu. Jak wygląda projektowanie stron www dla zespołów piłkarskich? Na ten temat poniżej.

Jakieś przykłady?

Przykładów Wam podać nie mogę, żeby artykuł był w pełni obiektywny. Źle będzie wyglądało napisanie, że strona któregoś zespołu wygląda jak dla mnie źle – a innego zespołu lepiej. Żeby uniknąć niepotrzebnych kłótni w komentarzach oraz właśnie stronniczości, ten artykuł pozostanie bez żadnych przykładów. Jeżeli chcecie jakiekolwiek zobaczyć – to wejdźcie na stronę ulubionego klubu, lub po prostu wpiszcie nazwę dowolnego klubu piłkarskiego w Google. Bez problemu znajdziecie ich stronę internetową.

Projektowanie stron www w sporcie – wygląd i motyw strony

Nie trudno jest się domyślić, że taka strona internetowa będzie miała motyw piłkarski. Oznacza to, że w tle często będzie jakieś boisko piłkarskie, piłka czy też piłkarze z danego zespołu. Można to bardzo prosto zobrazować – często motyw strony jest zrobiony tak, że osoba, której zaprezentuje się takową stronę bez żadnej treści, od razu będzie wiedzieć że jest to strona klubu piłkarskiego. Tak wygląda dobrze zaplanowane i wykonane projektowanie stron www.

Dodatkowa funkcjonalność – komentarze

Komentarze są dzisiaj podstawą wielu różnych blogów, portali oraz zwykłych stron internetowych. Nic dziwnego, że zespoły piłkarskie na swoich stronach internetowych mają taką funkcję. Przy tworzeniu stron internetowych firma zajmująca się tym od razu bierze pod uwagę jaka dodatkowa funkcjonalność ma być zawarta na stronie – i od razu projektuje formę komentarzy tak, żeby była stuprocentowo zgodna z całym motywem strony.

Dodatkowa funkcjonalność – powiadomienia o meczach, informacje

Dzisiaj dużo przeglądarek internetowych oferuje użytkownikom możliwość powiadomień. W skrócie – oznacza to, że jeżeli przy projektowaniu strony internetowej twórcy dodali taką funkcjonalność, to użytkownik będzie miał możliwość włączenia w swojej przeglądarce powiadomień na temat wszystkiego, co aktualnie dzieje się z klubem. Czyli powiadomienia o meczach, informacje a także relacje z meczów.

One thought on “Projektowanie stron www – jak to wygląda w przypadku zespołów piłkarskich?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *